فریزر آزمایشگاهی

اولترا فریزر آزمایشگاهی یا فریزر فوق سرد معمولا در دمای 60 درجه ی سانتی گراد زیر صفر یا پایین تر کار می کنند ، اگرچه بعضی از کارخانه ها ممکن است محدوده دمایی بالاتری را مشخص کنند نظیر  -10⁰ تا -40⁰C . به عنوان مثال اولترا فریزر آزمایشگاهی شرکت binder المان می توانند دمایی از -50⁰C تا 86⁰C را تحمل کنند . این اولترا فریزر آزمایشگاهی از نظر قابلیت های ذخیره سازی در سه مدل متفاوت است و دارای یک سیستم PLC ( کنترل کننده ی میکرو پردازنده ی منطقی قابل برنامه ریزی ) می باشد و از تنظیمات دمایی و نمایش آن ها در حد 0.1⁰C پشتیبانی می کند .قبل از خریداری یک اولترا فریزر آزمایشگاهی حتما پیش نیاز های لازم را مد نظر داشته باشید .

 

در چه محلی از اولترا فریزر های آزمایشگاهی استفاده می شود ؟

اولترا فریزر های آزمایشگاهی کاربرد زیادی در موارد ذخیره سازی مواد زیستی و زیست تکنولوژی در دانشگاه های تحقیقاتی ، مراکز پزشکی ، بیمارستان ها ، بانک های خون و آزمایشگاه های جرم شناسی دارند . در رابطه با آزمایشگاه های جرم شناسی استفاده از آن ها می تواند برای ذخیره سازی طولانی مدتِ مدرک باشد . شرکت های سازنده و آزمایشگاه های تست عملکرد از اولترا فریزر های آزمایشگاهی به منظور مشخص سازی توانایی محصولات و ماشین آلات برای داشتن عملکرد قابل قبول تحت شرایط دمایی بسیار کم ، به عنوان مثال قطب جنوب و شمال ، استفاده می کنند .

 

مشخصات یک اولترا فریزر آزمایشگاهی خوب

طرحی اولترا فریزر آزمایشگاهی جدید شرکت BINDER در حالت آزمایشی بتا قرار داشت و در یک آزمایشگاه بالینی بزرگ گروهی از تکنسین ها و دانشمندان در رابطه با بعضی از ویژگی های ممتاز آن نظر دادند . اگر سازمان شما خریدن یک اولترا فریزر آزمایشگاهی را در نظر دارد شاید به دنبال مقایسه محصول چند کارخانه باشید و نسبت به دانستن ویژگی های محصول شرکت BINDER علاقه داشته باشید که عبارت هستند از :

 

ساختار محکم ، دستگیره و ضامن های در که تا چندین سال در برابر کار مداوم دوام خواهند آورد .

سریع ترین ریکاوری دمایی بعد از باز شدن در به نسبت هر گونه فریزر آزمایشگاهی . چنین قابلیتی وقوع آلارم در طول استفاده ی روزانه را کاهش خواهد داد .

سیستم کنترل قرار گرفته در بخش جلو و در سطح چشم ساعت ، گزارشی از وقایع ، تاریخچه‎ی آلارم ، آلارم های پیشرفته ، آلارم تست و قابلیت های حافظه را نشان می دهد .

یک طراحی داخلی که به سهولت سیستم های رک و ظروف ذخیره سازی را از مدل های دیگر می پذیرد .

این قابلیت ها به همراه ویژگی های دیگر در بین دلایلی وجود دارند که باعث متمایز شدن این محصول می شوند .

 

سایر قابلیت های مفید شامل موارد زیر می شوند :

 

سیستم آن بورد با قابلیت تشخیصی و مراقبت به منظور کاهش تعداد حدس های کاری که زده می شود .

درز بند های چند حبابی بر روی در ها و کابینت ها به منظور پایداری بیشتر دما .

جدا سازی اجزای داخلی ذخیره سازی با در های عایق بندی شده و قفسه بندی داخلی قابل تنظیم برای به حداقل رسانی در معرض قرار گیری محتوا با هوای محیط .

عایق بندی فوم فاقد CFC با ضخامت 4 اینچ که باعث افزایش محکم بودن ساختار می شود در مقایسه با پنل های خلاء که امکان نشتی دارند و می توانند در طول حمل و نقل یا تغییر مکان آسیب ببیند .

نسبت بالای فضای داخلی به ابعاد خارجی .

گزینه های مفید شامل ثبت کننده های دما به صورت نمودار ، شماره گیر تلفن ، پشتیبان Co2 و LN2 .

یک اولترا فریزر آزمایشگاهی علمی ارزش سرمایه گذاری خوب را دارد . ابتدا کاربرد های خاص خود را در نظر بگیرید و سپس بهترین اولترا فریزر آزمایشگاهی را که مطابق با نیاز های شما باشد انتخاب کنید .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید